Menu
Szukaj
Flag
polski
Koszyk

Śpiworek SUPERB wielofunkcyjny - innowacyjny - rośnie z dzieckiem by SAMIBOO

Śpiworek rosnący z dzieckiem SUPERB ESKIMO I CLASSIC

Nasze śpiworki to super rozwiązanie dla mam, które lubią rzeczy wielofunkcyjne, innowacyjne o pięknym designie.

Za innowacyjne rozwiązanie otrzymaliśmy w 2016 roku Nagrodę Rodziców w konkursie na Najlepszy Produkt roku 2016 na Zabawkowicz.pl



Śpiworek to świetne rozwiązanie, bo rośnie z dzieckiem. Mamy jeden produkt wiele możliwości.

Został w całości uszyty w Polsce !

Śpiworek 4 w 1 pasuje do:

  • nosidełka / fotelika
  • gondoli wózka
  • spacerówki
  • i na sanki

Idealny dla dzieci od 0-3 lat. Przez cały okres wózkowania wykorzystamy go w każdej sytuacji, bowiem posiada kilka możliwości, które sprawią, że będzie idealny.

Śpiworek ma:

  • odpinaną w całości górną kołderkę – idealne rozwiązanie u lekarza lub w sklepie, kiedy korzystamy z nosidełka. Nie musimy dziecka rozbierać ze śpiworka możemy odpiąć górną kołderkę i gotowe:)
  • kiedy maluch jest starszy odpięcie górnej kołderki spowoduje, że mamy ciepłą wkładkę pod plecy w okresie jesiennym lub wiosną


  • dół w całości odpinany, dzięki czemu pasuje dla mniejszych dzieci, a później po dopięciu nakładki dla starszaków
  • odpinanie dołu sprawia również, że maluch nie musi jeździć z brudnymi butami wewnątrz i brudzić śpiworka. Można mu wyciągnąć butki na zewnątrz i gotowe.
  • Kiedy jest zimno można spokojnie umieścić butki w środku nakładki, bowiem jest ona w całości podszyta tkaniną wodoodporną. Szybkie przetarcie szmatką i mamy czysto i sucho


  • w modelu Classic możemy spiąć kapuzę, natomiast w Eskimo ściągnąć kaptur, kiedy jest wietrznie i chłodno
  • zapięcie na kołeczki jest regulowane 2 etapowo, dzięki czemu nic nam nie odstaje i można spokojnie odsunąć górną kołderkę
  • system dziurek jest idealnie dopasowany do większości wózków dostępnych na rynku – sprawdzone:)
  • sprawdzi się również super na sankach


Całość została uszyta ze świetnej tkaniny, o której pisaliśmy już wcześniej.

To tkanina w całości wodoodporna, wiatroodporna i oddychająca. Podklejona paraprzepuszczalną membraną oraz pokryta substancją hydrofobową, która sprawia, że deszcz i śnieg po niej spływa. 

Śpiworek jest regulowany i ma 2 rozmiary:

* mini - 48cmx90cm

*maxi - 48x110cm

JEDEN ZAKUP WIELE MOŻLIWOŚCI :) INNOWACYJNY O ŚWIETNYCH PARAMETRACH !